הילדים יוצאים למשימה חשאית


לסיפור המלא עם איורים:https://did.li/O9slC

אני דן אני בן שש היה לי שבוע מוזר בהתחלה היו שמועות שלא יהיה יותר בית ספר וזה היה נשמע לי דוואני דן אני בן שש היה לי שבוע מוזר בהתחלה היו שמועות שלא יהיה יותר בית ספר וזה היה נשמע לי דווקא נחמד. אחר כך בערב, היו חדשות מוזרות בטלוויזיה ואנשים שלבשו בגדים לבנים וגדולים גם על הפנים. ואני ראיתי על הפנים של אימא שהיא קצת מודאגת. בוקר אחר כך אמא אמרה לי שאני נשאר בבית . אז שמחתי, למרות שתמיד אני לא רוצה ללכת והיא דווקא אומרת שצריך. בהתחלה שיחקתי עם חברים אבל אז כבר ראיתי שגם הם לא יכולים לבוא ולשחק איתי. אחרי כמה ימים נהיה לי משעמם. התחלתי לראות יותר טלוויזיה, וכל פעם שהגיע החדשות ראיתי שאימא קצת יותר עצובה.
 


פעם כל הזמן הייתי משחק בחוץ וממציא את דנקי הדינוזאור וחבר שלי יותם היה האריה גדול.
מיה הייתה פיית חד קרן וביחד היינו יוצאים למבצעים חשאיים בגינת השעשועים ליד הבית. לפני שבוע ממש התחפשתי לדנקי ויותם היה ממש אריה גדול עם רעמה, מצאנו חד קרן קטנה מיה שנתקעה על העץ בגינה. אז יצאנו לפעולה חשאית טיפסנו וטיפסנו הרמתי את אריה גדול על הכתפיים וחילצנו אותה מהעץ. 

פתאום עכשיו אני לבד בבית, את אריה הגדול לא ראיתי כבר כמה ימים רק מאחורי המסך של הטלפון שזה לא נחשב. אז אין לי עם מי להיות דנקי הדינוזאור יותר.
 
בבוקר קמתי והייתה דפיקה בדלת , אז פתחתי אותה, היה שם פתק קטן מחוץ לדלת "דנקי הדינוזאור נקרא לפעולה חשאית להציל את העולם"
 
בבוקר התקשרתי ליותם וסיפרתי לו, הוא אמר שגם הוא קיבל מכתב דומה: "אריה גדול נקרא לפעולה חשאית ואמיתית להציל את העולם" ביום למחרת השארתי אני פתק מחוץ לדלת
יום אחרי זה קיבלתי בחזרה מפה, עם שעה והיה כתוב לידה בעץ השלישי בקצה היער.
ביום למחרת יצאתי לדרך, גם יותם בא. הגענו לעץ השלישי בקצה היער ושם ישבה חדת קרן קטנה כאילו הגיעה מעולם אחר עם שמלה מלאה בצבעים של סגול וורוד מנצנצים ובהירים. היא החלה לזמזם מנגינה בקול נעים ואז החלה לדבר שכבר באו עוד כמה ילדים.
 
כך היא אמרה: "כולכם שמתם לב שפתאום יש חדשות עצובות וההורים קוראים הרבה בטלפון וכבר לא הולכים לטייל ולבית ספר. ושכבר אין ילדים שמשחקים בגינה ותחפושות הפורים הוכנסו לארון. עולם המבוגרים נראה פתאום אפור. אבל הסכנה הגדולה מכל היא : שדנקי יעלם שאריה גדול ילך לישון, שפיה הפיה הגנדרנית תשכח, שאלזה הקסומה תפסיק לשיר. עולם הדמיון צריך אתכם להתגייס למשימה החשובה.


פיה הפיה הגנדרנית, עלייך ללבוש את בגדייך, להתגנדר, לקחת את אבקת הקסמים שלך ובכל יום לפזר קסם , לצייר ולדמיין עוד המון יצורים נפלאים. דנקי הדינוזאור,חשוב שתהיה ה- דינוזאור במיוחד בימים אלו כוחות העל של הדינוזאור חשובים יותר מתמיד. אנחנו צריכים אותך מכווץ את העניים בידיעה, קופץ קפיצה גדולה ויודע שאתה הדינוזאור למשימה! ולא רק מול המראה ואריה גדול, הלב המחבק הגדול לתת אהבה במילים לכל האחים וההורים שנראים קצת עצובים.
 
ציפורית אגדית, המשיכי לצייץ ולשיר ולהביא סיפורים מארצות רחוקות אנחנו עכשיו צריכים להזכיר לכולם שהקסם והדמיון חשובים עכשיו יותר מתמיד וסוקי הצב הזוכר, הזכר למשפחתך שגם הם יצורי פלא קסומים וכדי שהחלומות ימשיכו להתקיים צריך אנשים שיאמינו בהם! קדימה ילדים אתם מוכנים למשימה"? כך היא אמרה .. וכולנו ענינו : כן!!!
אז עכשיו אני כותב לכם פה ילדים שקוראים שם בבית אלזה .. חד קרן.. נסיכה.. סופרמן.. וכל ילדי כוחות העל לא לשכוח לצייר , לשיר, להתחפש , לעשות פרצופים למראה, לרקוד ריקוד משוגע ולהדביק את ההורים והאחים במשימה עכשיו זה הזמן בכל הכוח ביחד נצליח !!