יצורי הטבע יוצאים למשימה חשאית


לסיפור המלא עם איורים: https://did.li/xX1Hw

היי אני סיפור עם רגליים, ספר רגיל פשוט עם רגליים,  אה גם יש לי מגבעת קטנה  עם פרח אדום בקצה וכיס קטן בכריכה בשביל הדברים שדנקי מוצא... אני גר על המדף של דנקי. תמיד שדנקי יוצא לטיול הוא שם את קרבולת הדינוזאור שלו ולוקח אותי לטיול. הוא כותב בי את כל ה- מ.מ.מ שמצא   שזה בשפה חשאית משהו מיוחד מאוד.    והיה מצייר וכותב בי סיפורים והרפתקאות שקרו לו וגם איך הוא מצא את מ.מ.מ.

בזמן האחרון דן לא יצא מהבית ואני כבר מעלה אבק במדף פה..וגם ההורים שלי והרבה סיפורים   אני ממש צריך סיפורים והרפתקאות חדשות שאוכל להביא לעולם הדמיון .  נראה שמשהו קורה שם, משהו בסיפור הגדול משתנה ורק המון המון סיפורים קטנים יכולים לשנות את הסיפור הגדול. 

אז החלטתי לצאת בעצמי להרפתקה, מזל שיש לי רגליים!  יצאתי מהחדר של דן וגם מהבית והתחלתי לשוטט ברחוב, אף פעם לא הלכתי לבד.. 


 חשבתי לעצמי.. אני אחפש סיפורים אולי בין השיחים.. ובאמת ראיתי חיפושית בתוך הבפנוכו של הפרח. אולי בין העננים ובאמת ראיתי בענננים דרקון גדול משחק כדור עם ארנבת.   המשכתי  ללכת ומצאתי נמלים בונות קן.   זה היה נחמד.. אבל נזכרתי שאני לא יודע להמציא סיפורים ולצייר והכל בשביל זה צריך ילדים אמיתיים , כמו דנקי למשל. ידעתי שאני זקוק לעזרה. איך אני אמצא המון ילדים שיעזרו לי במשימה?

פתאום ראיתי שמעבר לכביש זה הגינה שתמיד דנקי משחק בה עם אריה גדול.   אז הלכתי לשם ליד העץ הגבוהה ואז היא הייתה שם על העץ חדת קרן עם שיערות צבעוניות מתנפנפות ונצנצים.  סיפרתי לה כל מה שקרה והיה נראה שהיא כבר ידעה..  אבל שסיפרתי לה שאני מחפש  ילדים שיספרו סיפורים וימצאו מ.מ.מ העניים שלה בהקו והיא   אמרה : בוא נכנס אספה! אספה של כל יצורי היער יחד נחשוב על פתרון.

השמש ירדה והירח עלה הוא היה מלא ויפה, אני נשארתי שם מתחת לעץ .   ולאט לאט החלו להתאסף  המון יצורים קטנים  קטנים ליד העץ. חיפושית , פרפרית, זיקית, עכביש,  פרחים המון המון פרחים ,שבלולים  נמלים . בעצם כל היצורים הכי הכי קטנים שנמצאים בין השיחים.   מעולם סיפור עם רגליים לא ראה כל כך הרבה משהו מיוחד מאוד.

ואז חדת קרן התחילה לדבר. היא הסבירה את המצב שילדים לא יוצאים להרפתקאות בטבע.. ועל עולם הדמיון וסיפור עם רגליים שצריך לאסוף המון סיפורים של ילדים כי רק ככה ישתנה הסיפור הגדול.   זה העת של היצורים הקטנים להיכנס לפעולה הכריזה!  חיפושית אמרה שהיא מאוד אוהבת ילדים ושחבל שהם לא יכולים לשחק   ביחד . ולראות את כל המ.מ.מ של החורף .

והעכביש הקטן אמר בואו נשלח לילדים מסר סודי שיצאו למשימה חשאית למצוא  מ.מ.מ מתחת לבית. ואנחנו נצא מתחת לבתים שלהם. לפרחים קטנים, בעצים, בעננים כך הם יוכלו לספר ולצייר המון סיפורים..  וככה נשנה את הסיפור הגדול!  כן כן כן! התלהבו כולם . היה זה עכביש קטנטן אבל מאוד חכם. יצורים קטנטנים הם מאוד חכמים.

חייכתי חיוך ממש גדול מצאתי עזרה! אבל מי יכתוב בי את המסר החשאי? אין פה ילדים ..  שאלתי..  החיפושית אמרה אני יכולה ללכת עם רגליי בצורה של כתב אני רק צריכה צבע.   השבלול הציע לזחול את חלק מהאותיות . הקיפוד אמר שהוא בכפות רגליו ילך את הכותרת. והפרפרית הציע להתעופף ולהעביר את הצבע.  ואז הפרג והנורית הציעו את הצבע האדום.

וככה בעבודה משותפת הכנו  כולם את – המסר החשאי הראשון של יצורי הטבע הקטנים!  ואז חזרתי הביתה עם מסר לכם ילדים   יש לי משימה חשאית ביותר בשבילכם מוכנים???. 

"כאן יצורי הטבע קוראים לכם ילדים לצאת איתנו למשימה חשאית במיוחד! לצאת לטבע הקרוב לביתכם ולחפש- מ.מ.מ - משהו מיוחד מאוד.

המון סיפורים קטנים, משנים סיפור גדול".

צאו לטייל

חפשו מ.מ.מ 

צלמו אותו וכתבו עליו סיפור קצר 

שתפו את חברכם כך נעודד ילדים נוספים לצאת את הטבע